SK050M470E11TKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SK050M470E11TKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707869
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS