CK035M220D5APKKKV00R
MFR.Part #
CK035M220D5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935110
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS