CK016M470E5APKKKV00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CK016M470E5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935116
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 47uF 5.4mm 6.3mm 70mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS