CD010M331F10PE50V00A
MFR.Part #
CD010M331F10PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 330uF 450mA@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS