CD035M150D06PE50V00A
MFR.Part #
CD035M150D06PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 150mA@100kHz 15uF 2000hrs@105℃ 35V 5mm 6mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS