CK016M220C5APKKKV00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CK016M220C5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C317899
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS