EEE-HB0J470SR
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEE-HB0J470SR
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 47uF 5.5mm 5mm 6.3V 78.2mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS