686UVK010MEW
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
686UVK010MEW
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10V 5.9mm 6.3mm 68uF 7.31Ω@120Hz 75mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS