CGS035M100D06PE50V00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CGS035M100D06PE50V00R
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 10uF 35V 5mm 6mm 81mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS