CD035M470E5APA41V00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CD035M470E5APA41V00R
JLCPCB Part #
C317895
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS