SLS4D28S4R7NTT
MFR.Part #
SLS4D28S4R7NTT
JLCPCB Part #
C364113
Package
SMD,5x5mm
Description
1.32A 4.7uH 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS