SLD10D50S470MTT
MFR.Part #
SLD10D50S470MTT
JLCPCB Part #
C216171
Package
SMD,10.5x10.21mm
Description
130mΩ 2A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.5x10.21mm Power Inductors ROHS