SLP0810R-561KTT
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SLP0810R-561KTT
JLCPCB Part #
C182148
Package
Plugin,D9.5xL11.5mm
Description
1.13Ω 500mA 560uH Drum-core inductor ±10% 插件,D9.5xL11.5mm Power Inductors ROHS