SLB2212P330MTT
MFR.Part #
SLB2212P330MTT
JLCPCB Part #
C2842797
Package
SMD,22.5x22mm
Description
11.5A 13.2mΩ 15A 33uH ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS