SLW4020P220MST
MFR.Part #
SLW4020P220MST
JLCPCB Part #
C207889
Package
SMD,4x4mm
Description
1.1A 22uH 2A 576mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS