SLB2212P470MTT
MFR.Part #
SLB2212P470MTT
JLCPCB Part #
C2842798
Package
SMD,22.5x22mm
Description
12A 19.2mΩ 47uH 9A ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS