SLW4030S101MST
MFR.Part #
SLW4030S101MST
JLCPCB Part #
C411928
Package
SMD,4x4mm
Description
1.15Ω 100uH 450mA 600mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS