SMW2012B750DTE
Extended
Manufacturer
Sunltech Tech
MFR.Part #
SMW2012B750DTE
JLCPCB Part #
C254899
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10MΩ 125V 2 250mΩ 400mA 50V 75Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS