SMW9050S510NTT
MFR.Part #
SMW9050S510NTT
JLCPCB Part #
C878357
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-20℃~+80℃ 10MΩ 2 320mΩ 51uH@1kHz 800mA 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS