SDV1005E140C180NPTF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDV1005E140C180NPTF
JLCPCB Part #
C7075480
Package
0402
Description
10V 14V 18pF@1MHz 19V 3A 5mJ 0402 Varistors ROHS