SDCW3225S-2-102TF
Extended
Manufacturer
Sunlord
MFR.Part #
SDCW3225S-2-102TF
JLCPCB Part #
C192586
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
10MΩ 1kΩ@100MHz 2 350mA 350mΩ 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS