SWRH0704B-101MT
MFR.Part #
SWRH0704B-101MT
JLCPCB Part #
C127740
Package
SMD,7.8x7.8mm
Description
100uH 600mA 610mΩ ±20% SMD,7.8x7.8mm Power Inductors ROHS