SWPA3010S5R6MT
MFR.Part #
SWPA3010S5R6MT
JLCPCB Part #
C96828
Package
SMD,3x3mm
Description
322mΩ 5.6uH 580mA 700mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS