SDCL1005C18NHTDF
MFR.Part #
SDCL1005C18NHTDF
JLCPCB Part #
C5905760
Description
18nH 2.1GHz 300mA 600mΩ 8@100MHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS