SWRH1205B-150MT
MFR.Part #
SWRH1205B-150MT
JLCPCB Part #
C127786
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
15uH 3.3A 30mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS