RCR875DNP-180L
MFR.Part #
RCR875DNP-180L
JLCPCB Part #
C6758274
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.78A 18uH 71mΩ ±15% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS