CDEPI99NP-5R0PC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDEPI99NP-5R0PC
JLCPCB Part #
C171582
Package
SMD-4P,10.5x9.5mm
Description
13mΩ 5uH 7.16A 7.1A ±25% SMD-4P,10.5x9.5mm Power Inductors ROHS