CTCH875F-102K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH875F-102K
JLCPCB Part #
C6146288
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1mH 2.94Ω 270mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS