RCR875DNP-100L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR875DNP-100L
JLCPCB Part #
C2638901
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10uH 2.4A 50mΩ ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS