0518CDMCCDS-3R3MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
0518CDMCCDS-3R3MC
JLCPCB Part #
C212258
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.3uH 4.2A 58mΩ 6.3A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS