RCH8011NP-151L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH8011NP-151L
JLCPCB Part #
C2639161
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.1A 1.1A 150uH 250mΩ ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS