CDRH70D45BT150NP-470MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH70D45BT150NP-470MC
JLCPCB Part #
C171609
Package
SMD,7.7x7.3mm
Description
1.3A 1.3A 130mΩ 47uH AEC-Q200 ±20% SMD,7.7x7.3mm Power Inductors ROHS