RCR664DNP-3R9M
MFR.Part #
RCR664DNP-3R9M
JLCPCB Part #
C7337051
Package
Plugin,D=6mm
Description
2A 3.9uH 50mΩ ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS