RCH654NP-5R6M
MFR.Part #
RCH654NP-5R6M
JLCPCB Part #
C6966371
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.53A 5.6uH 66mΩ ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS