RCR664DNP-3R3M
MFR.Part #
RCR664DNP-3R3M
JLCPCB Part #
C7277074
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.13A 3.3uH 47mΩ ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS