RCR664DNP-8R2M
MFR.Part #
RCR664DNP-8R2M
JLCPCB Part #
C2455274
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.47A 710mΩ 8.2uH ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS