RCR664DNP-2R7M
MFR.Part #
RCR664DNP-2R7M
JLCPCB Part #
C6171287
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.42A 2.7uH 42mΩ ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS