CDRH8D43RT125NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH8D43RT125NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C17682453
Package
SMD,8x8mm
Description
1uH 7.5A 8A 9.7mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS