RCR110DNP-470L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCR110DNP-470L
JLCPCB Part #
C5846607
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.62A 100mΩ 47uH ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS