RCR110DNP-270M
MFR.Part #
RCR110DNP-270M
JLCPCB Part #
C6642367
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.16A 27uH 45mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS