CTCH114F-152L
MFR.Part #
CTCH114F-152L
JLCPCB Part #
C7116508
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.5mH 2.5Ω 410mA ±15% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS