RCH855NP-390K
MFR.Part #
RCH855NP-390K
JLCPCB Part #
C7039048
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.3A 210mΩ 39uH 590mA ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS