CDRH26D09NP-6R8PC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH26D09NP-6R8PC
JLCPCB Part #
C17558355
Package
SMD,2.8x2.6mm
Description
453mΩ 550mA 580mA 6.8uH ±25% SMD,2.8x2.6mm Power Inductors ROHS