CDRH125/LDNP-681MC
MFR.Part #
CDRH125/LDNP-681MC
JLCPCB Part #
C2455087
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
1.08Ω 570mA 570mA 680uH ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS