CEP125NP-4R0MC-H
MFR.Part #
CEP125NP-4R0MC-H
JLCPCB Part #
C879419
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
10.3A 4uH 8mΩ 9.9A ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS