CR43NP-180MC
MFR.Part #
CR43NP-180MC
JLCPCB Part #
C5578576
Package
SMD-4P,4.8x4.3mm
Description
18uH 338mΩ 740mA ±20% SMD-4P,4.8x4.3mm Power Inductors ROHS