CDRH8D43HPNP-150NC
MFR.Part #
CDRH8D43HPNP-150NC
JLCPCB Part #
C2454204
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2A 3.7A 64.4mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS