RCH110BNP-270M
MFR.Part #
RCH110BNP-270M
JLCPCB Part #
C6378496
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.9A 27uH 51mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS