RCP1317NP-272L
MFR.Part #
RCP1317NP-272L
JLCPCB Part #
C7337028
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
2.7mH 3.07Ω 480mA 580mA ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS