RCH855NP-150M
MFR.Part #
RCH855NP-150M
JLCPCB Part #
C6171020
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
15uH 2.1A 90mΩ 950mA ±20% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS